www.klerik.cz
Měny:
dámské sportovní oblečení,trička dámské,dámské tréninkové boty,sandály na podpatku,3/4 kalhoty a capri,dámské doplňky
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Poplatek za dopravu

Doprava zdarma je k dispozici u všech položek. Objednávky mohou trvat od 12 hodin. Jakmile bude vaše objednávka zpracována, obdržíte e-mailové oznámení s číslem sledování zásilky. Veškeré standardy pro doručení začínají po obdržení tohoto e-mailu. Všechny objednávky by měly dorazit do země, kde zákazník žije během jednoho týdne. Pokud žijete ve venkovských oblastech, může to trvat déle. Mezinárodní objednávky mohou být zadrženy celními orgány, ale tyto zpoždění jsou bohužel mimo naši kontrolu a v těchto záležitostech neposkytujeme žádnou pomoc a žádnou náhradu.

"Standardní" doručení

Pokud není požadována rychlá služba, měla by vaše objednávka dorazit brzy od okamžiku, kdy obdržíte potvrzení o dodání zásilky.

Návrat a výměna informací

Rádi přijmeme výnosy a výměny do 60 dnů od data původního fakturace od zákazníků, kteří si zakoupili své výrobky z našich webových stránek.

Položka musí být vrácena v původním stavu a balení.

Důvod, proč jste se vrátili (např. Velikost, barva, kterou si zvolíte), nemůže být přijata.

Budete uhrazeni na kreditní kartě, která byla použita při nákupu.

Poplatky za vrácení jsou placeny zákazníkem.

Přátelská poznámka: Pokud jste do 3 dnů po zadání své objednávky neobdrželi své číslo pro sledování, mohl by váš e-mailový server považovat za spam. V takovém případě nás prosím kontaktujte, abychom vám pomohli při sledování objednávek.

zpět
Copyright © 2021 www.klerik.cz